Balkonų stiklinimas

Plastikiniais rėmais ir aliuminio stumdoma sistema

Gera Kaina

Plastikinė sistema – norintiems itin aukštos klasės sandarumo

Plastikinė balkonų stiklinimo sistema tinkamiausia tuomet, kai būtina užtikrinti maksimalų sandarumą šilumos bei garso atžvilgiu.

Aliuminio sistema – norintiems nepriekaištingo įvaizdžio

Aliuminė balkonų stiklinimo sistema tinkamiausia tuomet, kai nebūtina užtikrini maksimalaus sandarumo, kai siekiama sukurti patrauklų pastato dizainą.

Balkonų stiklinimas – protingas pasirinkimas

Esminiai balkonų stiklinimo, pasirenkant bet kurią sistemą, privalumai – funkcionalumas, modernumas, saugumas, ilgaamžiškumas, nesudėtinga priežiūra.

Kvieskite meistrą

Dirbame be išeiginių.


  Informacija

  Kodėl verta stiklinti balkonus?

  Balkonų stiklinimas – tai saugumas, komfortas, jaukumas ir estetiniu požiūriu puikus pasirinkimas tiek renovuojant senos statybos namus, tiek įrengiant naujos statybos namus. Kokybiškai įstiklintas balkonas bus ilgaamžiškas, jo priežiūra ir eksploatacija nesudėtinga, o jaučiami privalumai – akivaizdūs.

  Plačiau »
  Kokios garantijos galima tikėtis įsigijus plastikinius langus?

  Įsigijus langus (tiek pavienius, tiek kartu su montavimo paslauga), kaip ir bet kurią kitą prekę, turi būti suteikiama atitinkama garantija. Dažniausiai skirtingoms lango konstrukcijų dalims suteikiamas skirtingas garantinis laikotarpis: plastikinių langų profiliams – 5 (penkeri) metai, stiklo paketams – 2 (dveji) metai, lango lankstams, pavaroms, uždarymo plokštelėms

  Plačiau »
  Plastikiniai langai puikiu kainos ir kokybės santykiu

  Langų kaina priklauso nuo stiklinamų langų matmenų ir ją visuomet galima derinti individualiai. Esame visuomet pasirengę teikti kokybiškas langų remonto paslaugas. Mūsų patyrę specialistai visada pasiruošę patarti ir rasti geriausią problemos sprendimą, nesvarbu kokio modelio langai tai būtų: keičiame nusidėvėjusius profilių elementus, prastai funkcionuoti pradėjusius langų mechanizmus ir išsprendžiame daugelį kitų problemų.

  Plačiau »
  Plastikiniai langai gali būti išskirtinio dizaino

  Plastikiniai langai – vienas dažniausių ir populiariausių pasirinkimų, išsiskiriančių plačia spalvų gama, t. y. galima dažyti ar laminuoti langus pasirinkta spalva, rinktis medžio imitacijos laminatą. Dizainas gali būti parenkamas pagal kliento pageidavimą – tiek aliuminio stumdoma sistema, tiek PVC profiliai. Itin vertinama tai, kad PVC medžiaga turi puikią savybę – ją lengva dengti laminavimo plėvelėmis

  Plačiau »
  Patvarumas ir ilgaamžiškumas – tai, ko tikimasi iš plastikinių langų

  Siekiant išsaugoti langų patvarumą labai svarbu tinkamai juos sumontuoti. Plastikiniai langai yra tvirtinami arba į angą su tvirtinimo elementais, arba su tvirtinimo plokštelėmis. Taip pat plastikiniai langai gali būti montuojami į apšiltinamą sluoksnį ant gembių (kronšteinų). Būtina užtikrinti, kad plastikinių langų tvirtinimas vyktų laikantis Langų montavimo taisyklių, kurios numato

  Plačiau »
  Plastikiniai langai gali būti puikios garso izoliacijos garantas

  Aliuminio stumdoma sistema vadinama šalta sistema, nepasižyminčia aukšta garso izoliacija. Tuo tarpu vienas iš didžiausių plastikinių rėmų privalumų – itin aukštos klasės izoliacija nuo triukšmo. Norint stiprios garso izoliacijos, reikia rinktis langus su atitinkamu rėmo storiu ir stiklo paketo pločiu.

  Plačiau »
  Plastikiniai langai – saugumą užtikrinantis pasirinkimas

  Naudojant pasaulyje pripažintų langų gamintojų konstrukcijas, galima užtikrinti maksimalų saugumą. Per savo veiklos metus įsitikinome, kad plastikiniai langų rėmai yra saugesnis pasirinkimas, lyginant su kitais langų rėmų tipais, nes išlaužti plastikinį lango rėmą yra gana sunku. Be to, prireikus aliuminio stumdomoje sistemoje galima montuoti rakinamas rankenas, o PVC rėmuose – priešįsilaužiminius apkaustus.

  Plačiau »
  Galvojate apie naujus plastikinius langus?

  Atlikti darbai

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Balkono stiklinimas – saugus ir estetiškas pasirinkimas, tačiau reikalaujantis papildomų finansinių išteklių. Nuo turimo biudžeto priklauso stiklų ir profilių variacijos, stumdomųjų sistemų pasirinkimas. Pastarosios didina kasdienį komfortą ir yra palankiai vertinamos, nes užtikrina ramų ir sklandų balkono langų varstymą. Specialistai teigia, kad stumdoma sistema patogi atidaryti, neužima vidinės balkono erdvės. Aliuminio konstrukcijų sistemas, naudojamas balkonams įstiklinti, lengva prižiūrėti, nes stumdomas dalis galima nesunkiai išimti, išvalyti ir vėl įdėti. Taip pat reikėtų suprasti, kad stiklinant balkoną naudojami ne tik stiklai, bet ir aliuminio konstrukcijos, nuo kurių pasirinkimo priklauso viso lango rėmo tvirtumas bei stabilumas.

  Tad nuo kiekvieno individualaus pasirinkimo ir poreikių priklauso, kokia bus balkono įstiklinimo paslaugos kaina. Didžiausią įtaką kainai daro naudojamų medžiagų kokybė ir stiklų matmenys. Mūsų teikiamos balkonų įstiklinimo paslaugos kainos prasideda nuo 400 eurų.

  Taip. Įstiklinti balkonai yra ne tik taupūs, bet ir ilgaamžiški, nereikalaujantys ypatingos priežiūros, išsiskiriantys paprastomis eksploatacinėmis savybėmis. Tačiau balkono langų taupumas – vienas iš didžiausių balkonų stiklinimo privalumų. Balkono stiklinimas užtikrina žymiai ilgiau išlaikomą šilumą namuose, didina pastato ekonomiškumą (itin jaučiamas žiemos metu), garantuoja puikias izoliacines savybes (iš lauko sklindantis triukšmas nepatenka į patalpas), mažina įvairių nešvarumų ir dulkių patekimą į pastato vidų. Maža to, įstiklintas balkonas apsaugo nuo vandens patekimo į vidų (lyjant ar sningant), neleidžia kauptis drėgmei, patalpas lengviau prižiūrėti. Stiklinant balkoną rekomenduojama rinktis tokius meistrus, kurie balkonų stiklinimo paslaugą teikia tik naudodami aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinančias gaminio kokybę, tvirtumą ir taupumą. Tinkamai suteikta paslauga – įstiklintas balkonas – namams suteiks ne tik daugiau jaukumo ir šilumos, bet ir užtikrins jų taupumą.

  Dažniausiai skirtingoms lango konstrukcijų dalims suteikiamas skirtingas garantinis laikotarpis: plastikinių langų profiliams – 5 (penkeri) metai, stiklo paketams – 2 (dveji) metai, lango lankstams, pavaroms, uždarymo plokštelėms – 2 (dveji) metai, tarpinėms –  2 (dveji) metai, rankenoms – 2 (dveji) metai.

  Balkonų stiklinimui (kaip ir langams) garantijos termino suteikimas gali priklausyti nuo to, ar gaminys buvo parduotas pavienis, ar kartu su montavimo / demontavimo paslaugomis. Gamykliniu defektu laikoma: gaminių profilių trūkiai; armatūros ir varstymo mechanizmų korodavimas; stiklo paketo hermetiškumas ir viduje atsiradęs rasojimas; sandarinimo tarpinių elastingumas. Reikėtų žinoti, kad garantija balkono stiklinimui nesuteikiama tais atvejais, kai stiklai buvo montuojami nesilaikant Statybos techninio reglamento „STR 2.04.01:2018 Pastatų atitvaros. Sienos, stogai, langai ir išorinės įėjimo durys“ reikalavimų. Taip pat tokiais atvejais, kai langai ar jų dalis (profilis, stiklo paketas, sistemos ir kt.) buvo paveikta termiškai, mechaniškai ar turėjo didesnes apkrovas, nei numato leistina norma.

  Dažniausiai yra naudojama aliuminio stumdoma sistema su dviem, trim ar keturiais bėgeliais, taip pat PVC rėmai. Mes, stiklindami balkonus, renkamės tvirtus, kokybiškus aliuminio bei plastiko profilius. Profiliai – tik gerai žinomų ir pasaulyje pripažintų gamintojų („Rehau“, „Aluplast“, „Gelan“, „Veko“) ir aliuminio konstrukcijų lyderio („Alutech“) produktai. Į šiuos profilius montuojame stiklo paketus. Įstiklintos konstrukcijos yra su apkaustais, kurie dar labiau padidina patalpų saugumą ir atsparumą įsilaužimui.

  Mūsų naudojama stumdoma sistema yra sandari, lengva, saugi, turinti užrakinimo galimybę. Balkonų stiklinimui naudojamos medžiagos, tinkamos bet kokios konfigūracijos balkonui. Dar vienas iš mūsų privalumų – profiliai dažyti milteliniu būdu, todėl eksploatavimo metu jų nereikės dažyti iš naujo. Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir nuvalius jas vėl įstatyti į rėmą – tai žymiai sumažina traumų tikimybę.

  Beje, aliuminio konstrukcijos itin tinka mūsų klimatui, nes aliuminis nepaveikus temperatūrų svyravimams, o tam, kad kondensatas netekėtų į balkono vidų, yra įrengiamas papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur suteka vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.

  Taip. Mūsų asortimente galima rasti ne tik daug įvairių standartinio ir nestandartinio stiliaus langų, lauko durų, bet ir balkonų rankenų, spynų. Mūsų siūlomi gaminiai (šiuo atveju – rankenos ir spynos) yra aukštos kokybės, modernių spalvų, todėl suteikia langams ir durims išskirtinį architektūrinį stilių ir yra subtilus namų akcentas. Jūsų patogumui ir didesniam saugumui užtikrinti rankenos gali būti su užraktais. Prie rankenų taip pat lengvai priderinami langų ir durų vyrių uždengimai.

  Balkonų rankenos ir spynos paprastai būna įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus. Galima įgyvendinti ir tokį variantą, kuomet uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Mūsų siūlomos balkonų rankenos ne tik patvarios, bet ir unikalaus dizaino, plataus pasirinkimo ir optimaliomis kainomis, o spynos – patikimos ir ilgaamžiškos.

  Tokios paslaugos šiuo metu pasiūlyti negalime. Stiklinant balkoną berėmėmis konstrukcijomis tarp stiklų nenaudojami jokie vertikalūs profiliai, todėl balkonas tiek iš vidaus, tiek iš išorės atrodo estetiškai, negadina namo dizaino, fasado. Paprastai visos judančios stiklo dalys pagamintos iš grūdinto stiklo, lengvai slankioja vienoje plokštumoje ir gali atsidaryti į balkono vidų. Dėl to patogi tampa ne tik berėmės stiklinimo sistemos eksploatacija, bet ir priežiūra – norint išvalyti stiklus, pakanka juos atverti ir valyti bus saugu bei patogu. Stiklinimo berėmėmis konstrukcijomis privalumai – puiki apsauga nuo vėjo sniego, vandens ir dulkių. Įrengus tokią sistemą balkone tampa šilčiau, sumažėja triukšmas. Taip pat ši sistema yra saugi vaikams: stiklinimo sekcijas vėdinimui galima užblokuoti taip, kad vaikai negalėtų jų atidaryti. Šio balkonų stiklinimo negalima atidaryti iš išorės. Tvirti aliumininiai profiliai ir grūdintas stiklas didina vidinį butų ir pastatų saugumą, padeda išvengti paukščių. Balkonų stiklinimas berėmėmis konstrukcijomis – tai balkonų stiklinimo sistema, kuri iš išorės atrodo kaip ištisinė stiklinė siena be vertikalių statramsčių.

  Kol kas tokios paslaugos neteikiame, bet planuojame tai daryti ateityje. Balkono stiklinimo paslaugai taupyti verta, nes tai turi daugybę privalumų. Be visų klientų vertinamo ilgaamžiškumo, nesudėtingos priežiūros bei eksploatacijos, balkonų stiklinimas turi ir daugiau privalumų. Pirmiausia balkonų stiklinimas suteikia namuose žymiai daugiau jaukumo ir šilumos, patalpose tampa žymisi šilčiau (tai ypač jaučiama žiemos metu), sustiprėja puikios izoliacinės savybės ir viduje tampa tyliau (triukšmas iš išorės izoliuojamas ir nepatenka į patalpas). Be to, viduje susirenka mažiau dulkių ir kitų nešvarumų. Į balkoną nepatenka vandens (lietaus ar tirpstančio sniego), nesikaupia drėgmė ir jį patį prižiūrėti yra daug lengviau. Užsakant paslaugą pas mus galima rinktis profilio spalvą iš siūlomų spalvų paletės, o tai suteikia galimybę įgyvendinti pačias įvairiausias ir individualiausias dizaino idėjas, derinti juos tiek prie interjero, tiek prie eksterjero ypatybių. Balkonų stiklinimas atliekamas naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl garantuojama gaminių kokybė ir tvirtumas.

  Be išimčių naujos statybos namuose leidimas balkonų stiklinimui reikalingas visada. Tačiau visa ši formali procedūra nėra nei paprasta, nei greita. Pirmiausia, norint stiklinti balkoną naujos statybos name, reikia tai suderinti su bendrijos pirmininku ar namo administratoriumi, jei toks asmuo yra, kad visas namas stiklintųsi balkonus vieninga sistema, kad nebūtų sugadinta namo architektūra ir dizainas. Jei anksčiau minėtų asmenų nėra, galima kreiptis į architektą, kuris projektavo namą ir savarankiškai inicijuoti balkonų įstiklinimo projekto patvirtinimą. Projektą gali padėti parengti ir pasirinkta įmonė, kuri atliktų balkono įstiklinimo darbus. Pagal šį patvirtintą projektą visas namas privalėtų stiklintis tik ta sistema. O jeigu Jūsų name jau yra įstiklintų balkonų, tuomet reikėtų derintis prie kaimynų. Bet kuriuo atveju apie tokią procedūrą (balkono stiklinimą)  privalu informuoti visus namo gyventojus.

  Profilių kainos

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  1 varčia

  352,29
  2 varčios388,50
  3 varčios423,65
  4 varčios440,92
  5 varčios485,01
  6 varčios511,22
  7 varčios546,37

  ALUTECH ALT – 100

  3 bėgeliai, 6 varčios454,84

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  1 varčia

  240,16
  2 varčios272,19
  3 varčios315,45
  4 varčios345,81

  ALUTECH ALT – 100

  2 bėgeliai, 3 varčios299,62
  3 bėgeliai, 3 varčios331,20

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  ALUTECH ALT – 100

  1 varčia

  157,76
  2 varčios315,52
  2 bėgeliai, 2 varčios152,51

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  ALUTECH ALT – 100

  1 varčia

  180,54

  2 varčios208,83
  3 varčios246,89
  2 bėgeliai, 3 varčios190,42
  3 bėgeliai, 3 varčios222,00

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  ALUTECH ALT – 100

  1 varčia

  219,07

  2 varčios255,06
  3 varčios280,43
  4 varčios316,42
  2 bėgeliai, 4 varčios236,44

  ALUPLAS IDEAL 4000 ROUDLINE

  ALUTECH ALT – 100

  1 varčia

  263,58

  2 varčios290,20
  3 varčios326,19
  4 varčios352,81
  5 varčios388,80
  2 bėgeliai, 5 varčios282,47

  Klientų atsiliepimai

  Kiekvienas kliento atsiliepimas mums – tai motyvacija tobulėti, priežastis pasidžiaugti gautu įvertinimu ar paskata teikti paslaugas dar kokybiškiau. Įvertinkite mūsų suteiktas paslaugas ir suteikite galimybę apie tai žinoti kitiems.

  Stase
  Stase
  Read More
  Labai dėkoju uz greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.Rekomenduosiu visiems.Esu tikra jog pasirinkę Jolistą liksit patenkinti. (2018.10.03) ...
  Kalvariju g.
  Kalvariju g.
  Read More
  Nuostabi imone, nuostabus meistrai. Dirbu iki 18val, Vilniuje meistra išsikviesti be šansu, tokiu laiku. Čia žmones atvažiavo vakare, atliko darbus ...
  Evaldas
  Evaldas
  Read More
  Ačiū įmonei UAB Jolista ir meistrui už operatyvumą ir malonų bendravimą. ...
  Nijolė
  Nijolė
  Read More
  Ačiū už operatyvumą, malonų bendravimą.Balkono durų remontas atliktas Varėnoje-iš vakaro pateikiau užsakymą, o kitą dieną, po pietų jau buvo pataisyta.Rekomenduoju ...
  Akvilė
  Akvilė
  Read More
  Nuo skambučio šiai įmonei praėjo tik kelios valandos, o balkono durys jau sutaisytos. Ačiū, viskas greitai, kaina adekvati, o meistras ...
  Marija
  Marija
  Read More
  Pirma karta kreipiausi į šį įmonę dėl lauko šarvo duru problemos ir buvau maloniai nustebinta dėl operatyvumo meistras paskambino ir ...
  Viktorija
  Viktorija
  Read More
  Keitėme lango paketą. Viskas labai operatyviai, greitai ir kokybiškai. Darbas buvo atliktas tikrai greitai. Dar priedo ir balkono duris pareguliavo. ...
  Birutė
  Birutė
  Read More
  Naudojausi šios įmonės paslaugomos ir likau labai patenkinta. Problema buvo išspręsta labai greitai. ...
  Audrone
  Audrone
  Read More
  Labai gera įmonė ir darbuotojai. Geras kokybiškas darbas, malonus bendravimas. Viso buto langus ir balkono stiklinimą padarė greičiau negu žadėjo. ...
  Organizacija “Gelbėkit vaikus”
  Organizacija “Gelbėkit vaikus”
  Read More
  Puiki socialiai atsakinga įmonė! “Gelbėkit vaikus” vaikų dienos centre Vilniuje sugedo balkono spyna. Iš vakaro susisiekus su UAB “Jolista” kitos ...
  Previous
  Next