Plastikiniai langai – saugumą užtikrinantis pasirinkimas

Naudojant pasaulyje pripažintų langų gamintojų konstrukcijas, galima užtikrinti maksimalų saugumą. Per savo veiklos metus įsitikinome, kad plastikiniai langų rėmai yra saugesnis pasirinkimas, lyginant su kitais langų rėmų tipais, nes išlaužti plastikinį lango rėmą yra gana sunku. Be to, prireikus aliuminio stumdomoje sistemoje galima montuoti rakinamas rankenas, o PVC rėmuose – priešįsilaužiminius apkaustus.

Prieš įsigyjant plastikinius langus, reikia žinoti, jog jie skiriasi savo profilio pločiu (nuo 70 mm iki 90 mm), stiklo paketu (2 arba 3 stiklai), šilumos perdavimo koeficientu. Kuo storesnis profilis ir platesnis stiklo paketas, tuo lango Uw koeficientas mažesnis (tai reiškia – geresnis). Tačiau renkantis plastikinius langus, būtina atsižvelgti ir į kitus aspektus, t. y. rėmų ir varčios tvirtumą (jis priklauso nuo kamerų skaičiaus, sienelių storio, plieno armuotės storio ir konfigūracijos); stiklo paketų šilumos laidumą ir skaidrumą; tarpinių ypatybes (geriausia, kad jos būtų nepriklijuotos ir neįpresuotos). Specialistai pastebi, kad priklijuotos ar įpresuotos tarpinės susilydo su plastiku, todėl ilgainiui gali atsirasti sandarumo problemų ir langai nebebus maksimaliai saugūs. Norint, kad langai savo kokybę išlaikytų kuo ilgiau, rekomenduojama patalpų vėdinimo metu plačiai praverti langus ir palikti juos maždaug 15 minučių, padaryti skersvėjį, nenaudoti savaiminio vėdinimo ar kito tipo orlaidžių. Ieškantys būdų, kaip galėtų pagerinti langų garso izoliaciją, turėtų rinktis skirtingų storių stiklus (o ne populiariausią trijų stiklų paketą).

Tad reikia įvertinti, jog lango saugumą užtikrinti padeda keli esminiai dalykai, t. y. laminuotas stiklas (tripleksas) arba specialios paskirties stiklai; saugūs apkaustai (galintys turėti užraktus ir skirstomi į tam tikras saugumo kategorijas: standartinis saugumas, saugūs 2 kampai, saugūs 3 kampai, saugūs 4 kampai); rakinama arba / ir neprasukama rankena; signalizacija. Mes visa tai ir dar daugiau esame pasiruošę įvykdyti.

 

 

Panašūs...