Balkonų Stiklinimas Aliuminio Konstrukcijomis Gera Kaina

Nepriklausomai nuo to, ar statote naują ar remontuojate seną namą ar butą, stumdomų aliuminių durų įrengimas balkone yra puikus sprendimas dėl daugelio priežasčių. Skaitykite toliau apie balkonų stiklinimą aliuminio konstrukcijomis, pliusai ir kita naudinga informacija.

Vis dėlto, šiuo metu rinkoje durų pasirinkimas – milžiniškas, todėl daugeliui tobulų durų paieškos tampa tikra našta. Tiek dvipusės sulankstomos aliuminės, tiek sukraunamos aliuminės durys turi savų privalumų, tad labai svarbu nuspręsti, kurios geriausiai tiks jūsų namams.

Paprastai, nuosavuose šeimos namuose svetainės ir valgomojo durys turėtų būti įrengtos taip, kad į patalpą patektų kiek įmanoma daugiau natūralios šviesos. Natūrali šviesa ir šviežias oras be galo svarbūs mūsų sveikatai ir savijautai.
Šiuo atveju stumdomos aliuminės durys – puikus pasirinkimas tiek stiliaus, tiek funkcionalumo prasme. Tokios durys patvarios ir reikalauja minimalios priežiūros sklandžiam ir ilgam veikimui.

Tai itin aktualu keičiantis metų laikams. Pavyzdžiui, Lietuvoje orai visus metus labai nepastovūs, o dažnai ir – ekstremalūs.

Stumdomos aliuminės durys yra atsparios įvairioms oro sąlygoms, o tai itin svarbu norint sutaupyti. Dėl mažesnių energijos sąnaudų, mokami mažesni mokesčiai ir metų pabaigoje sutaupoma reikšminga pinigų suma.

Kodėl verta įsirengti stumdomas balkono duris?

Stumdomų aliuminių durų įrengimas jūsų balkone leidžia maksimizuoti sutaupomą pinigų sumą – tiek už vienkartinį durų įsigijimą, tiek už jų priežiūrą.

Šeimoms, turinčioms namus su balkonu ar valgomojo zona po atviru dangumi, stumdomos durys yra puikus pasirinkimas dėl šių priežasčių:

Patraukli kaina

Išorinės stumdomos aliuminės durys kainos prasme yra efektyviausias sprendimas nuosaviems šeimos namams. Šios durys ne tik padeda sumažinti energijos sąnaudas, jos taip pat yra ne tokios brangios kaip kitos alternatyvos rinkoje.

Taip yra todėl, kad tokias duris nesunku įrengti ir jas manevruoti, o tai prisideda prie mažų priežiūros kaštų. Būtent todėl, stumdomos aliuminės durys – ekonomiškiausia alternatyva siekiantiems sutaupyti ir norintiems naudoti duris kiek įmanoma ilgiau.

Modernumas

Stumdomų aliuminių durų įrengimas balkone gali padėti kurti jūsų namų interjerą – tokios durys suteikia galimybę natūraliai šviesiai patekti į jūsų gyvenamąsias erdves.

Natūrali šviesa naudinga tiek fizinei, tiek psichologinei namų gyventojų sveikatai.

Moksliškai įrodyta, kad žmonių, gaunančių daugiau natūralios šviesos, savijauta geresnė, o rizika susirgti depresija – mažesnė. Natūrali šviesa reikalinga ir būtinųjų vitaminų, pavyzdžiui, vitamino D, įsisavinimui.

Lengva atidarinėti ir uždarinėti

Priešingai nei dauguma kitų durų, stumdomas aliumines duris lengva valdyti.

Tam, kad atidarytumėte ar uždarytumėte išorines stumdomas aliumines duris, tereikia spustelėti rankeną. Taip galėsite reguliuoti, kiek natūralios šviesos norite įleisti į kambarius.

Lengviau valyti

Vienas iš didžiausių stumdomų balkono durų privalumas – minimali arba išvis nereikalinga priežiūra ir lengvas valymas!

Stiklų valymas – užduotis, kurios daugelis vengia, vis dėlto, valyti šių durų stiklus lengviau nei gali atrodyti.

Valyti jas taip pat paprasta kaip ir langus – naudokite tą pačią techniką ir durys blizgėte blizgės.

Pritaikomumas

Stumdomų aliuminių durų balkonų plokščių plotis gali būti iki to 900 mm, o aukštis – iki 300 mm. Lankstus išmatavimų pasirinkimas suteikia galimybę tiek architektams, tiek namų savininkams išsirinkti tinkamiausią dizainą.

Nepriklausomai nuo to, ar būstas didelis ir erdvus, ar mažas ir ankštas, stumdomos durys dėl lankstaus dydžio ir stiliaus gali būti pritaikytos bet kuriems namams.

Pavyzdžiui, namų savininkai turintys virtuves ar valgomuosius, kurie turi išėjimą į valgomojo erdvę po atviru dangumi ar tiesiog balkoną, gali įsirengti stumdomas duris. Tai puikus sprendimas siekiant sukurti erdvią aplinką, o taip pat – įleisti į kambarius kuo daugiau natūralios šviesos.

Prisitaiko prie įvairių erdvių

Priešingai nei kitos durys, stumdomos balkono durys neužima papildomos vietos namuose – išskyrus sieną, prie kurios yra pritvirtintos.

Stumdomos durys suteikia galimybę lengvai pereiti iš lauko erdvių į vidaus – pavyzdžiui, virtuvę, svetainę, valgomąjį, lauko valgomąją ar grilio zonas.

Šis sprendimas idealus mažiems namams ir kambariams – kadangi durys papildomos vietos neužima, galima išnaudoti visą namų erdvę.

Puikiai tinka pramogoms ir poilsiui

Stumdomos aliuminės durys balkonams itin populiarios tarp šeimų ar porų, mėgstančių pasikviesti šeimas ar draugus pietums ar vakarienei.

Šios durys suteikia namams daugiau erdvės, sujungia lauko ir vidaus erdves, o taip pat neužima papildomos vietos ir yra lengvai valdomos. Pastaroji savybė itin naudinga, kai namuose vieši daug svečių, nuolat vaikštančių iš vienos namų erdvės į kitą.

Stumdomos durys puikiai tinka tais atvejais, kai maistas tiekiamas specialiuose vežimėliuose, o taip pat, tokios durys užtikrina sklandų judėjimą tiek kojomis, tiek neįgaliųjų vežimėliais ar kitomis ratukinėmis priemonėmis.

Jei šiuo metu statote ar remontuojate namus, ar įrenginėjate namus klientams, stumdomų aliuminių durų įrengimas balkonuose – protinga idėja.

Jolistos stumdomos aliuminės durys kitokios nei visos kitos. Jos sukurtos taip, kad būtų išnaudota visa namų erdvė, o susisiekimas tarp patalpų būtų patogus. Taip pat, šios durys padeda užtikrinti optimalią temperatūrą visus metus, todėl yra tobulas pasirinkimas bet kuriai erdvei.

Negana to, įsirengdami stumdomas aliumines duris užtikrinate didžiausią privatumą ir saugumą sau ir savo šeimai už patrauklią kainą. Geresnio pasiūlymo nerasite.

Jolista.lt aliuminių durų ir langų ekspertai pateiks visus atsakymus, kodėl tokios durys – geriausias pasirinkimas. Atsakysime į visus rūpimus klausimus, susijusius su mūsų pasiūla, gamyba bei durų įrengimu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums elektroninį laišką arba susisiekite su mūsų komandos nariais +37067875760.

Panašūs...