Kodėl verta stiklinti balkonus?

Balkonų stiklinimas – tai saugumas, komfortas, jaukumas ir estetiniu požiūriu puikus pasirinkimas tiek renovuojant senos statybos namus, tiek įrengiant naujos statybos namus. Kokybiškai įstiklintas balkonas bus ilgaamžiškas, jo priežiūra ir eksploatacija nesudėtinga, o jaučiami privalumai – akivaizdūs.

Mūsų stiklinami balkonai atitinka aukščiausios kokybės standartus ir užtikrina tam tikras vertingas savybes:

  1. Komfortas. Mūsų montuojama aliuminio stumdoma sistema puikiai funkcionuoja kaip apsauga nuo vėjo, lietaus ar kitų nepageidaujamų gamtos reiškinių, o PVC rėmus visuomet rekomenduojame tada, kai reikalinga šilumą sulaikanti sistema.
  2. Naudojant pasaulyje pripažintų langų gamintojų konstrukcijas, galima užtikrinti maksimalų saugumą. Per savo veiklos metus įsitikinome, kad plastikiniai langų rėmai yra saugesnis pasirinkimas, lyginant su kitais langų rėmų tipais, nes išlaužti plastikinį lango rėmą yra gana sunku. Be to, prireikus aliuminio stumdomoje sistemoje galima montuoti rakinamas rankenas, o PVC rėmuose – priešįsilaužiminius apkaustus.
  3. Puiki garso izoliacija. Aliuminio stumdoma sistema vadinama šalta sistema, nepasižyminčia aukšta garso izoliacija. Tuo tarpu vienas iš didžiausių plastikinių rėmų privalumų – itin aukštos klasės izoliacija nuo triukšmo. Tačiau tai gana stipriai priklauso nuo rėmo storio ir stiklo paketo pločio.
  4. Patvarumas ir ilgaamžiškumas. Plastikiniai langai yra patvarūs ir ilgaamžiai, tačiau kasmet juos rekomenduojama reguliuoti, kad jie išlaikytų savo kokybę ir nesideformuotų.
  5. Išskirtinis dizainas. Plastikiniai langai – vienas dažniausių ir populiariausių pasirinkimų, išsiskiriančių plačia spalvų gama, t. y. galima dažyti ar laminuoti langus pasirinkta spalva, rinktis medžio imitacijos laminatą. Dizainas gali būti parenkamas pagal kliento pageidavimą – tiek aliuminio stumdoma sistema, tiek PVC profiliai.
  6. Puikus kainos ir kokybės santykis. Kaina priklauso nuo stiklinamų langų matmenų ir ją visuomet galima derinti individualiai.
  7. Garantijos. Dažniausiai skirtingoms lango konstrukcijų dalims suteikiamas skirtingas garantinis laikotarpis: plastikinių langų profiliams – 5 (penkeri) metai, stiklo paketams – 2 (dveji) metai, lango lankstams, pavaroms, uždarymo plokštelėms – 2 (dveji) metai, tarpinėms – 2 (dveji) metai, rankenoms – 2 (dveji) metai. Lauko durims suteikiama 1 (vienerių) metų garantija. Garantinis reguliavimas atliekamas vieną kartą.

Langams suteikiama garantija gali priklausyti nuo to, ar gaminys buvo parduotas pavienis, ar kartu su montavimo paslaugomis. Langų gamintojo kalte (gamykliniu defektu) laikoma: gaminių profilių trūkiai; armatūros ir varstymo mechanizmų korodavimas; stiklo paketo hermetiškumas ir viduje atsiradęs rasojimas; sandarinimo tarpinių elastingumas. Reikėtų žinoti, kad garantija plastikiniams langams nesuteikiama tais atvejais, kai langai buvo montuojami nesilaikant Statybos techninio reglamento „STR 2.04.01:2018 Pastatų atitvaros. Sienos, stogai, langai ir išorinės įėjimo durys“ reikalavimų.

Panašūs...