Stiklo paketo keitimas Vilniuje

Stiklo paketo keitimas nuo 80 eur/vnt +stiklo paketas
Meistro atvažiavimas Vilniaus mieste 12 eur
Perstiklinimas (įstrižainės keitimas) 15 – 25 eur/vnt
Mažiausia atvykimo kaina nuo 25

Kvieskite meistrą

Dirbame be išeiginių.


  Stiklo paketo keitimas būna reikalingas tada, kai susidėvi seni arba jie jau nebeatlieka savo įprastinės funkcijos. Dažniausiai, dėl susidėvėjimo stiklo paketus keisti reikia kas apytiksliai 20 metų. Per tokį laiko tarpą jie jau praranda savo geriausias funkcijas, taip gerai nebeatrodo ir dažnai atsiranda ir visokių įbrėžimų ar kitokių mechaninių pažeidimų. Dvigubo stiklo paketai, priklausomai nuo naudojamų medžiagų kokybės ir montavimo, gali tarnauti iki 35 metų, todėl ne visada galima pasakyti, ar juos reikia atnaujinti, vien pagal jų senumą. Štai keletas ženklų, kurie gali rodyti, kad jūsų stiklų paketas jau atitarnavo savo.

  1. Kondensacija tarp stiklųJei tarp dviejų stiklų susidaro kondensatas, tai yra įspėjamasis ženklas, kad langų sandarinimo priemonės sugedo ir dažniausiai jas reikia iš pagrindų pakeisti. Jei taip įvyko, languose pamatysite skystį, kuris bus lengvai pastebimas. Esamus langų rėmus, jei jie yra gana geros būklės, turėtų būti galima išsaugoti.
  2. Vandens pratekėjimas pro rėmąJei pro langų rėmus prasiskverbia vanduo, tai dar vienas požymis, kuris gali reikšti, kad langų sandarinimo priemonės sugedo. Priklausomai nuo pratekančio vandens kiekio, tai taip pat gali reikšti, kad aplink rėmus yra plyšių arba kad sandarinimo priemonės yra šiek tiek pažeistos. Taip pažeisti langai jau nebeatlieka nei savo šilumos išlaikymo funkcijų, nei apsaugo nuo kitų lauko niuansų kaip drėgmė.
  3. Skersvėjai / sugedusi įrangaPaprastai skersvėjis pro langus atsiranda tada, kai kažkas trukdo langui užsidaryti – tai gali būti dėl sugedusio užrakto mechanizmo, neteisingai sureguliuotų varčių, susidėvėjusių oro juostų, sutrūkinėjusio sandariklio ar kitokių stiklo paketo trūkumų. Dėl to lango reguliavimas tampa sudėtingu, o stiklo paketo tarnavimo laikas sparčiai mažėja. Tokiais atvejais tampa reikalingas stiklo paketų keitimas.

  Ką reikia žinoti apie stiklo paketų gamybą ir keitimą?

  Stiklo paketo keitimas Vilniuje yra nemenkas iššūkis – skirtingos įmonės atlieka šiuos darbus, tačiau tikrai ne visų jų paslaugos yra kokybiškos ar lengvai prieinamos. Langų montavimas yra funkcija, kurios prireikia dažnam kiekiui žmonių, todėl susidaro nemažos eilės laukiančiųjų savo eilės.

  Jeigu matote, kad jums reikia stiklo paketo keitimo, suskubkite kuo greičiau užsiregistuoti. Taip būsite tikri, kad langų, durų ir stiklų gamyba bei montavimas bus atlikti tada, kai jums tai labiausiai tinkama. Jei turite išskirtinius langus, stiklo paketus su reikiamu rėmu gausite per šiek tiek ilgesnį laiką, nes užtruks gamyba. Taip pat, montavimas gali užtrukti. Dėl šių priežasčių, nkuo anksčiau kreipsitės, tuo greitesnę paslaugą gausite.

  Jei nežinote, kokius stiklo paketus būtų teisinga rinktis jūsų atveju, mūsų profesionalai visuomet galės patarti ir padėti išsirinkti. Pasirinkus tiek paslaugos tiekėją, tiek stiklo paketą teisingai, ilgam laikui galėsite būti ramūs kad netrūks iš lauko į namus ateinančios šilumos, vidaus temeratūra bus tokia, kokia turi būti, būsite apsaugoti nuo pelėsio ir galėsite džiaugtis puikiu rezultatu.

  Teikiamos paslaugos

  Konsultacija kvalifikuoto specialisto
  Langų remontas
  Priešįsilaužiminių sitemų plastikiniams ir mediniams langas montavimas
  Langų ir durų profilaktika
  Mechanizmų keitimas bei remontas
  Stiklo paketų keitimas
  Plastikinių, medinių, aliumininių langų bei durų reguliavimas ir sutepimas
  Šarvotų durų remontas
  Tarpinių ir sandarinimo juostų keitimas
  Stiklo paketų keitimas pagal draudimą
  Šarvotų durų spynų bei spynelių keitimas

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Balkono stiklinimas – saugus ir estetiškas pasirinkimas, tačiau reikalaujantis papildomų finansinių išteklių. Nuo turimo biudžeto priklauso stiklų ir profilių variacijos, stumdomųjų sistemų pasirinkimas. Pastarosios didina kasdienį komfortą ir yra palankiai vertinamos, nes užtikrina ramų ir sklandų balkono langų varstymą. Specialistai teigia, kad stumdoma sistema patogi atidaryti, neužima vidinės balkono erdvės. Aliuminio konstrukcijų sistemas, naudojamas balkonams įstiklinti, lengva prižiūrėti, nes stumdomas dalis galima nesunkiai išimti, išvalyti ir vėl įdėti. Taip pat reikėtų suprasti, kad stiklinant balkoną naudojami ne tik stiklai, bet ir aliuminio konstrukcijos, nuo kurių pasirinkimo priklauso viso lango rėmo tvirtumas bei stabilumas.

  Tad nuo kiekvieno individualaus pasirinkimo ir poreikių priklauso, kokia bus balkono įstiklinimo paslaugos kaina. Didžiausią įtaką kainai daro naudojamų medžiagų kokybė ir stiklų matmenys. Mūsų teikiamos balkonų įstiklinimo paslaugos kainos prasideda nuo 400 eurų.

  Taip. Įstiklinti balkonai yra ne tik taupūs, bet ir ilgaamžiški, nereikalaujantys ypatingos priežiūros, išsiskiriantys paprastomis eksploatacinėmis savybėmis. Tačiau balkono langų taupumas – vienas iš didžiausių balkonų stiklinimo privalumų. Balkono stiklinimas užtikrina žymiai ilgiau išlaikomą šilumą namuose, didina pastato ekonomiškumą (itin jaučiamas žiemos metu), garantuoja puikias izoliacines savybes (iš lauko sklindantis triukšmas nepatenka į patalpas), mažina įvairių nešvarumų ir dulkių patekimą į pastato vidų. Maža to, įstiklintas balkonas apsaugo nuo vandens patekimo į vidų (lyjant ar sningant), neleidžia kauptis drėgmei, patalpas lengviau prižiūrėti. Stiklinant balkoną rekomenduojama rinktis tokius meistrus, kurie balkonų stiklinimo paslaugą teikia tik naudodami aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinančias gaminio kokybę, tvirtumą ir taupumą. Tinkamai suteikta paslauga – įstiklintas balkonas – namams suteiks ne tik daugiau jaukumo ir šilumos, bet ir užtikrins jų taupumą.

  Dažniausiai skirtingoms lango konstrukcijų dalims suteikiamas skirtingas garantinis laikotarpis: plastikinių langų profiliams – 5 (penkeri) metai, stiklo paketams – 2 (dveji) metai, lango lankstams, pavaroms, uždarymo plokštelėms – 2 (dveji) metai, tarpinėms –  2 (dveji) metai, rankenoms – 2 (dveji) metai.

  Balkonų stiklinimui (kaip ir langams) garantijos termino suteikimas gali priklausyti nuo to, ar gaminys buvo parduotas pavienis, ar kartu su montavimo / demontavimo paslaugomis. Gamykliniu defektu laikoma: gaminių profilių trūkiai; armatūros ir varstymo mechanizmų korodavimas; stiklo paketo hermetiškumas ir viduje atsiradęs rasojimas; sandarinimo tarpinių elastingumas. Reikėtų žinoti, kad garantija balkono stiklinimui nesuteikiama tais atvejais, kai stiklai buvo montuojami nesilaikant Statybos techninio reglamento „STR 2.04.01:2018 Pastatų atitvaros. Sienos, stogai, langai ir išorinės įėjimo durys“ reikalavimų. Taip pat tokiais atvejais, kai langai ar jų dalis (profilis, stiklo paketas, sistemos ir kt.) buvo paveikta termiškai, mechaniškai ar turėjo didesnes apkrovas, nei numato leistina norma.

  Dažniausiai yra naudojama aliuminio stumdoma sistema su dviem, trim ar keturiais bėgeliais, taip pat PVC rėmai. Mes, stiklindami balkonus, renkamės tvirtus, kokybiškus aliuminio bei plastiko profilius. Profiliai – tik gerai žinomų ir pasaulyje pripažintų gamintojų („Rehau“, „Aluplast“, „Gelan“, „Veko“) ir aliuminio konstrukcijų lyderio („Alutech“) produktai. Į šiuos profilius montuojame stiklo paketus. Įstiklintos konstrukcijos yra su apkaustais, kurie dar labiau padidina patalpų saugumą ir atsparumą įsilaužimui.

  Mūsų naudojama stumdoma sistema yra sandari, lengva, saugi, turinti užrakinimo galimybę. Balkonų stiklinimui naudojamos medžiagos, tinkamos bet kokios konfigūracijos balkonui. Dar vienas iš mūsų privalumų – profiliai dažyti milteliniu būdu, todėl eksploatavimo metu jų nereikės dažyti iš naujo. Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir nuvalius jas vėl įstatyti į rėmą – tai žymiai sumažina traumų tikimybę.

  Beje, aliuminio konstrukcijos itin tinka mūsų klimatui, nes aliuminis nepaveikus temperatūrų svyravimams, o tam, kad kondensatas netekėtų į balkono vidų, yra įrengiamas papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur suteka vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.

  Taip. Mūsų asortimente galima rasti ne tik daug įvairių standartinio ir nestandartinio stiliaus langų, lauko durų, bet ir balkonų rankenų, spynų. Mūsų siūlomi gaminiai (šiuo atveju – rankenos ir spynos) yra aukštos kokybės, modernių spalvų, todėl suteikia langams ir durims išskirtinį architektūrinį stilių ir yra subtilus namų akcentas. Jūsų patogumui ir didesniam saugumui užtikrinti rankenos gali būti su užraktais. Prie rankenų taip pat lengvai priderinami langų ir durų vyrių uždengimai.

  Balkonų rankenos ir spynos paprastai būna įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus. Galima įgyvendinti ir tokį variantą, kuomet uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Mūsų siūlomos balkonų rankenos ne tik patvarios, bet ir unikalaus dizaino, plataus pasirinkimo ir optimaliomis kainomis, o spynos – patikimos ir ilgaamžiškos.

  Tokios paslaugos šiuo metu pasiūlyti negalime. Stiklinant balkoną berėmėmis konstrukcijomis tarp stiklų nenaudojami jokie vertikalūs profiliai, todėl balkonas tiek iš vidaus, tiek iš išorės atrodo estetiškai, negadina namo dizaino, fasado. Paprastai visos judančios stiklo dalys pagamintos iš grūdinto stiklo, lengvai slankioja vienoje plokštumoje ir gali atsidaryti į balkono vidų. Dėl to patogi tampa ne tik berėmės stiklinimo sistemos eksploatacija, bet ir priežiūra – norint išvalyti stiklus, pakanka juos atverti ir valyti bus saugu bei patogu. Stiklinimo berėmėmis konstrukcijomis privalumai – puiki apsauga nuo vėjo sniego, vandens ir dulkių. Įrengus tokią sistemą balkone tampa šilčiau, sumažėja triukšmas. Taip pat ši sistema yra saugi vaikams: stiklinimo sekcijas vėdinimui galima užblokuoti taip, kad vaikai negalėtų jų atidaryti. Šio balkonų stiklinimo negalima atidaryti iš išorės. Tvirti aliumininiai profiliai ir grūdintas stiklas didina vidinį butų ir pastatų saugumą, padeda išvengti paukščių. Balkonų stiklinimas berėmėmis konstrukcijomis – tai balkonų stiklinimo sistema, kuri iš išorės atrodo kaip ištisinė stiklinė siena be vertikalių statramsčių.

  Kol kas tokios paslaugos neteikiame, bet planuojame tai daryti ateityje. Balkono stiklinimo paslaugai taupyti verta, nes tai turi daugybę privalumų. Be visų klientų vertinamo ilgaamžiškumo, nesudėtingos priežiūros bei eksploatacijos, balkonų stiklinimas turi ir daugiau privalumų. Pirmiausia balkonų stiklinimas suteikia namuose žymiai daugiau jaukumo ir šilumos, patalpose tampa žymisi šilčiau (tai ypač jaučiama žiemos metu), sustiprėja puikios izoliacinės savybės ir viduje tampa tyliau (triukšmas iš išorės izoliuojamas ir nepatenka į patalpas). Be to, viduje susirenka mažiau dulkių ir kitų nešvarumų. Į balkoną nepatenka vandens (lietaus ar tirpstančio sniego), nesikaupia drėgmė ir jį patį prižiūrėti yra daug lengviau. Užsakant paslaugą pas mus galima rinktis profilio spalvą iš siūlomų spalvų paletės, o tai suteikia galimybę įgyvendinti pačias įvairiausias ir individualiausias dizaino idėjas, derinti juos tiek prie interjero, tiek prie eksterjero ypatybių. Balkonų stiklinimas atliekamas naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl garantuojama gaminių kokybė ir tvirtumas.

  Be išimčių naujos statybos namuose leidimas balkonų stiklinimui reikalingas visada. Tačiau visa ši formali procedūra nėra nei paprasta, nei greita. Pirmiausia, norint stiklinti balkoną naujos statybos name, reikia tai suderinti su bendrijos pirmininku ar namo administratoriumi, jei toks asmuo yra, kad visas namas stiklintųsi balkonus vieninga sistema, kad nebūtų sugadinta namo architektūra ir dizainas. Jei anksčiau minėtų asmenų nėra, galima kreiptis į architektą, kuris projektavo namą ir savarankiškai inicijuoti balkonų įstiklinimo projekto patvirtinimą. Projektą gali padėti parengti ir pasirinkta įmonė, kuri atliktų balkono įstiklinimo darbus. Pagal šį patvirtintą projektą visas namas privalėtų stiklintis tik ta sistema. O jeigu Jūsų name jau yra įstiklintų balkonų, tuomet reikėtų derintis prie kaimynų. Bet kuriuo atveju apie tokią procedūrą (balkono stiklinimą)  privalu informuoti visus namo gyventojus.

  Galvojate apie naujus plastikinius langus?

  Būdai, kaip išvengti langų remonto

  Langų remontas negali būti visiškai išvengiamas, nes kaip ir kiti gaminiai, laikui bėgant jie nusidėvi, ypač intensyviai naudojant, dažnai varstant. Tačiau yra būdų, galinčių šį procesą sulėtinti.
  Kad langai kuo geriau funkcionuotų
   ir būtų galima juos kuo ilgiau eksploatuoti be remonto, reikėtų tinkamai juos prižiūrėti. Pirmiausia – bent kartą per metus langus reikėtų sutepti.
  Langų priežiūros darbus ar profilaktinę jų apžiūrą gali atlikti ir mūsų įmonėje dirbantys meistrai. Jie patars, kokių priemonių reikia imtis, kad apsaugotumėte savo langus ir kuo ilgiau išvengtumėte remonto. Taip pat nurodys labiausiai tikėtinas priežastis, galinčias paveikti langų funkcionavimą būtent Jūsų namuose.
  Dažniausiai langų gedimai nebūna labai sudėtingi, juos sukelia nuolatinė temperatūros kaita, drėgmė. Dėl šių veiksnių langai ima strigti, deformuojasi, pradeda sunkiai varstytis, juos varstant ar sukant rankeną girdimas traškesys, laikui bėgant langai gali prarasti sandarumą, tokiu atveju į patalpų vidų pradės skverbtis ne tik šaltis, tačiau ir drėgmė.

  Atlikti darbai

  Dažniausiai atliekami langų remonto darbai

  Atsiradus minėtiems gedimams (langams pradėjus sunkiai varstytis, strigti) dažniausiai reikia juos reguliuoti. Tiksliau reguliuoti langų varčias. Žinoma, kartais neišvengiamai reikia vienas ar kitas detales ir pakeisti.
  Praradus sandarumą, dažniausiai reikia keisti konstrukcijų tarpines. Taip pat gali reikėti tam tikrus mechanizmus perrinkt arba pakeiti naujais. O kartais gali pakakti visai smulkių darbų, pavyzdžiui, tiesiog hermetizuoti siūles, išvalyti drenavimo sistemą. Keisti gali prireikti ir išorinius langų priedus – vidaus ar lauko palanges.
  Atsiradus kiek sudėtingesniam gedimui, gali prireikti ir permontuoti langus, pakeisti stiklo paketus. Tačiau tinkamai juos naudojant ir profilaktiškai atliekant langų priežiūros darbus, tokių gedimų turėtų pavykti išvengti. Tik reikėtų nepamiršti, kad kai kuriuos darbus (pavyzdžiui, varčios reguliavimą) gali reikti atlikti net ir ką tik sumontavus langus, nepriklausomai nuo eksploatavimo trukmės.

  Susiję straipsniai

  Kodėl langai tampa nesandarūs?

  Pirmiausia, dažnai kyla klausimas, kaip žinoti, kad langas tapo nesandarus. Specialistai paprastai paaiškina, kad nesandarų langą galima atpažinti iš jo nefunkcionalumo, t. y. pro jį pradeda skverbtis šaltas oras, į patalpą lengvai patenka triukšmas ir pašaliniai garsai iš lauko. Tai pastebėjus, reikėtų atlikti termoviziją, kuri aiškiai atskleidžia problemines pastato šilumos izoliacijos vietas, padeda tiksliai nustatyti tikrąją šalčio patekimo į vidų priežastį.

  Plačiau »
  Į akis krentantys akivaizdžiai pageltę langai – išsprendžiama problema

  Pasirinkus prastos kokybės langus, jų profilius ar kitas konstrukcines dalis, ilgainiui jie linkę prarasti savo spalvą, todėl atsiranda poreikis keisti langus. Esame pastebėję, kad per ilgus metu išvengti pasikeitusios langų estetinės išvaizdos, gedimų ir remonto poreikio – neįmanoma, nes kaip ir bet kuris daiktas, langai ilgainiui nusidėvi. Tačiau yra būdų, galinčių šį procesą sulėtinti. Kad langai kuo geriau

  Plačiau »
  Kondensatas ant langų – ką daryti?

  Langų rasojimas ar kondensatas ant langų – gana dažna problema, kurią būtina spręsti, kad situacija netaptų dar sudėtingesnė. Langai gali rasoti dėl daugybės priežasčių: dėl didelės drėgmės patalpoje, dėl ventiliacijos arba vėdinimo sistemų netinkamo funkcionavimo, dėl nepakankamos temperatūros patalpose. Kai patalpoje yra padidėjęs drėgmės kiekis, atvėsus orams drėgmė pereina ant šalčiausių vietų, t. y. stiklo paketų arba langų kraštų.

  Plačiau »

  Klientų atsiliepimai

  Kiekvienas kliento atsiliepimas mums – tai motyvacija tobulėti, priežastis pasidžiaugti gautu įvertinimu ar paskata teikti paslaugas dar kokybiškiau. Įvertinkite mūsų suteiktas paslaugas ir suteikite galimybę apie tai žinoti kitiems.

  Stase
  Stase
  Read More
  Labai dėkoju uz greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.Rekomenduosiu visiems.Esu tikra jog pasirinkę Jolistą liksit patenkinti. (2018.10.03) ...
  Kalvariju g.
  Kalvariju g.
  Read More
  Nuostabi imone, nuostabus meistrai. Dirbu iki 18val, Vilniuje meistra išsikviesti be šansu, tokiu laiku. Čia žmones atvažiavo vakare, atliko darbus ...
  Evaldas
  Evaldas
  Read More
  Ačiū įmonei UAB Jolista ir meistrui už operatyvumą ir malonų bendravimą. ...
  Nijolė
  Nijolė
  Read More
  Ačiū už operatyvumą, malonų bendravimą.Balkono durų remontas atliktas Varėnoje-iš vakaro pateikiau užsakymą, o kitą dieną, po pietų jau buvo pataisyta.Rekomenduoju ...
  Akvilė
  Akvilė
  Read More
  Nuo skambučio šiai įmonei praėjo tik kelios valandos, o balkono durys jau sutaisytos. Ačiū, viskas greitai, kaina adekvati, o meistras ...
  Marija
  Marija
  Read More
  Pirma karta kreipiausi į šį įmonę dėl lauko šarvo duru problemos ir buvau maloniai nustebinta dėl operatyvumo meistras paskambino ir ...
  Viktorija
  Viktorija
  Read More
  Keitėme lango paketą. Viskas labai operatyviai, greitai ir kokybiškai. Darbas buvo atliktas tikrai greitai. Dar priedo ir balkono duris pareguliavo. ...
  Birutė
  Birutė
  Read More
  Naudojausi šios įmonės paslaugomos ir likau labai patenkinta. Problema buvo išspręsta labai greitai. ...
  Audrone
  Audrone
  Read More
  Labai gera įmonė ir darbuotojai. Geras kokybiškas darbas, malonus bendravimas. Viso buto langus ir balkono stiklinimą padarė greičiau negu žadėjo. ...
  Organizacija “Gelbėkit vaikus”
  Organizacija “Gelbėkit vaikus”
  Read More
  Puiki socialiai atsakinga įmonė! “Gelbėkit vaikus” vaikų dienos centre Vilniuje sugedo balkono spyna. Iš vakaro susisiekus su UAB “Jolista” kitos ...
  Previous
  Next