Plastikiniai langai puikiu kainos ir kokybės santykiu

Langų kaina priklauso nuo stiklinamų langų matmenų ir ją visuomet galima derinti individualiai. Esame visuomet pasirengę teikti kokybiškas langų remonto paslaugas. Mūsų patyrę specialistai visada pasiruošę patarti ir rasti geriausią problemos sprendimą, nesvarbu kokio modelio langai tai būtų: keičiame nusidėvėjusius profilių elementus, prastai funkcionuoti pradėjusius langų mechanizmus ir išsprendžiame daugelį kitų problemų.

Priklausomai nuo to, kokia paslauga pasirenkama – nauji langai ir jų montavimas, senų langų remontas ar kt. – priklauso ir kaina. Plastikiniai langai yra pigesni, nei kitų tipų langai. Tokie langai gali būti arba su baltos spalvos profiliu, arba su įvairiausiomis kitomis spalvomis. Pastarųjų kaina gali būti netgi trigubai didesnė už baltus plastikinius langus. Standartinė plastikinių langų kaina prasideda nuo 45 eurų ir gali siekti 200 eurų ar daugiau. Plastikinių langų į senos statybos namą ir plastikinių langų į aukščiausios energinės klasės (A, A+, A++) namą kaina skiriasi. Antruoju atveju kaina paprastai būna didesnė, nes lango savybės būna aukštesnės kokybės.

Tuo tarpu mūsų teikiamų langų remonto paslaugų kainos gali būti nurodytos kiek konkrečiau. Mūsų atliekamo langų reguliavimo kaina – 4 Eur / vnt., mechanizmo keitimas – nuo 10 Eur / vnt. (+ mechanizmo kaina), mechanizmo sutepimas – 1 Eur / vnt., tarpinių keitimas – 2 Eur / m (tarpinė į kainą jau įskaičiuota), stiklo paketo keitimas – nuo 15 Eur / vnt. (+ stiklo paketas), rankenos keitimas – 5 Eur / vnt. (rankenos į kainą jau įskaičiuotos), meistro atvažiavimas Vilniaus mieste – 10 Eur. Vis dėlto galutinė langų remonto kaina kiekvienu atveju vertinama ir pateikiama individualiai.

Mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir kainos santykis – optimaliausias šioje rinkoje. Tačiau savo klientams visuomet patariame – kartais nebūtina langų keisti, pakanka puikiai savo darbą išmanančio specialisto ir langai vėl galės būti naudojami kaip nauji.

Panašūs...