Plastikinių ir Medinių langų remontas

 

Kvieskite meistrą

Langų reguliavimas 6 eur/vnt
Mechanizmo keitimas 40-70 eur/vnt
+mechanizmas
Mechanizmo sutepimas 2 eur/vnt
Plastikinių langų tarpinių keitimas 2,5-3 eur/m
+tarpinė į kainą įskaičiuota
Medinių langų tarpinių keitimas 3,5-4 eur/m
+tarpinė į kainą įskaičiuota
Stiklo paketo keitimas nuo 15 eur/vnt
+stiklo paketas
Rankenos keitimas 7 eur/vnt
+rankena į kainą įskaičiuota
Meistro atvažiavimas Vilniaus mieste 10 eur
Perstiklinimas (įstrižainės keitimas) 15 – 25 eur/vnt

Mažiausia atvykimo kaina nuo 20 (į kainą įskaičiuotas meistro atvažiavimas, vieno lango reguliavimas su mechanizmo sutepimu arba lango rankenos keitimas)

Kvieskite meistrą

Dirbame be išeiginių.

Teikiamos paslaugos

 • Konsultacija kvalifikuoto specialisto
 • Langų remontas
 • Priešįsilaužiminių sitemų plastikiniams ir mediniams langas montavimas
 • Langų ir durų profilaktika
 • Mechanizmų keitimas bei remontas
 • Stiklo paketų keitimas
 • Plastikinių, medinių, aliumininių langų bei durų reguliavimas ir sutepimas
 • Šarvotų durų remontas
 • Tarpinių ir sandarinimo juostų keitimas
 • Stiklo paketų keitimas pagal draudimą
 • Šarvotų durų spynų bei spynelių keitimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja langų remontas?

Langų remonto kaina kiekvienu atveju vertinama ir pateikiama individualiai. Mūsų atliekamo langų reguliavimo kaina – 4 Eur / vnt., mechanizmo keitimas – nuo 10 Eur / vnt. (+ mechanizmo kaina), mechanizmo sutepimas – 1 Eur / vnt., tarpinių keitimas – 2 Eur / m (tarpinė į kainą jau įskaičiuota), stiklo paketo keitimas – nuo 15 Eur / vnt. (+ stiklo paketas), rankenos keitimas – 5 Eur / vnt. (rankenos į kainą jau įskaičiuotos), meistro atvažiavimas Vilniaus mieste – 10 Eur.

Langų remonto gali prireikti įvykus kokiam nors nenumatytam atvejui (sulūžus ir pan. tam tikrai lango daliai ar konstrukcijai), tačiau normalu yra ir tai, kad ilgainiui lango stakta ir varčia natūraliai išsikreipia, deformuojasi. Tai tiesiogiai priklauso nuo lango dydžio (kuo langai didesni ir sunkesni, tuo labiau išsikreipia), lango apdailos (kuo tamsesnė lango apdaila, tuo stipriau tiesioginiai saulės spinduliai gali paveikti lango konstrukciją). Tokios deformacijos gali būti labai nežymios, tačiau neigiamai paveikti lango varstymą ir sandarumą, todėl tokius langus dažniau prireikia tvarkyti.

Ar apsimoka remontuoti senus medinius langus?

Vertinant iš finansinės perspektyvos – taip, senus medinius langus verta remontuoti ar restauruoti, nes nauji mediniai langai kainuos žymiai brangiau. Net ir turint platų pasirinkimą ar daugybę idėjų, kuo pakeisti senus langus, specialistai primena, jog dažnu atveju langai gali ir netgi turi būti remontuojami ar restauruojami. Tinkamai suremontuoti ir užsandarinti mediniai langai tarnaus labai ilgai (šiomis dienomis neretai keičiami vos 15 metų senumo plastikiniai langai) ir atrodys dar gražiau, nei nauji. Be to, reiktų neužmiršti, kad anksčiau gaminti langai buvo gaminami iš geresnės kokybės medienos, kuri žymiai atsparesnė atmosferos poveikiui ir įvairiems kenkėjams. Pastebėjus, kad nutrupėjo langų dažai – rekomenduojama kuo skubiau juos remontuoti, nes tokia mediena praranda patikimą izoliaciją nuo atmosferos poveikio, greičiau genda (kartais nepataisomai). Nelaukite, kol bus pažeista dažų danga ir langai praras ne tik estetinę, bet ir funkcines savybes. Nauji klijuotos medienos langai prižiūrimi kas kelerius metus.

Kokias detales keičiame remontuodami langus?

Remontuojant langus, naudojamos tik originalios detalės, atitinkančios esamų detalių „GU“, „ROTO“, „MACO“, „Schuco“, „Siegenia“ standartus. Teikdami langų remonto paslaugas, keičiame stiklo paketus (paprasti stiklai ar seni stiklo paketai dažniausiai keičiami 2-3 stiklų paketais su selektyvinėmis dangomis, matiniais, saulės kontrolės ir kt. elementais); iš naujo silikonuojame stiklo paketus (nes dažnai langai praranda sandarumą ties stiklo paketu ir stiklajuoste – silikonas atitrūksta nuo paviršių arba yra pažeidžiamas pelėsio ir kt. neigiamų veiksnių); senas tarpines keičiame naujomis (jei tarpinių nėra, tai frezuojami grioveliai naujoms tarpinėms įstatyti); prireikus šiltiname  vidaus ar lauko angokraščius; šaliname seną dažų dangą (skutimo, šlifavimo ar karšto oro srovės būdu); glaistome medžio įtrūkimus; šlifuotą medieną impregnuojame vandeniniu antiseptiku; sakų išsiskyrimo vietas lakuojame specialiu sakų skverbimąsi stabdančiu laku; mechaniniu būdu valome supuvusią medieną ir reikiamas vietas užpildome dvikomponente epoksidine derva. Jeigu reikia, paruoštą medieną impregnuojame, gruntuojame ir dengiame vandeniniais tiksotropiniais dažais, skirtais specialiai langams. Taip pat atliekame visus kitus reikalingus langų remonto darbus, pakeičiame bet kokias reikalingas langų detales.

Kokius mechanizmus naudojame langų remontui?

Remontuodami langus naudojame tik originalius mechanizmus, atitinkančius esančių mechanizmų „GU“, „ROTO“, „MACO“, „Schuco“, „Siegenia“ standartus. Lango pakėlimo mechanizmas yra durelių viduje ir jis gali būti valdomas mechaniškai (sukant rankiniu būdu) arba naudojant elektros variklį. Nepriklausomai nuo mechanizmo būdo (rankinio ar varomo elektros varikliu), mechanizmas yra sudarytas iš sudėtingos metalinės konstukcijos ir trosų sistemos, kuri stiklą nukreipia į viršų arba į apačią. Sugedus lango mechanizmui, langas gali pakrypti ir užstrigti atidarytoje pozicijoje. Kartais mechanizmo trosai gali nutrūkti, tokiais atvejais stiklas greičiausiai nukris ir suduš. Specialistai rekomenduojama sugedusį lango mechanizmą taisyti kuo greičiau ir tokius darbu patikėti profesionaliems specialistams.

Sugedus lango mechanizmui, greičiausiai prireiks naujo originalaus mechanizmo arba, jei įmanoma, remontinio komplekto. Norint pakeisti mechanizmą, teks nuimti durų apdailą ir montavimo plokštelę, prie kurios pritvirtintas mechanizmas. Šiam darbui atlikti reikia išmanyti visą konstrukciją. Reikėtų neužmiršti, kad naują mechanizmą privalu tinkamai sureguliuoti.

Ar galima tvarkyti tik langų rankenas?

Taip, prireikus mes galime pakeisti sulūžusias langų ir durų rankenas. Durų ir langų rankenų funkcija yra labai svarbi. Mūsų asortimente galima rasti ne tik daug įvairių standartinio ir nestandartinio stiliaus langų, lauko durų, bet ir balkonų rankenų. Mūsų siūlomi gaminiai (šiuo atveju – langų rankenos) yra aukštos kokybės, modernių spalvų, todėl suteikia langams ir durims išskirtinį architektūrinį stilių ir tampa subtiliu bei skoningu namų akcentu. Jūsų patogumui ir didesniam saugumui užtikrinti rankenos gali būti su užraktais. Prie rankenų taip pat lengvai priderinami langų ir durų vyrių uždengimai. Langų rankenos paprastai būna įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus. Galima įgyvendinti ir tokį variantą, kuomet uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Mūsų siūlomos rankenos ne tik patvarios, bet ir unikalaus dizaino, plataus pasirinkimo ir optimaliomis kainomis. Kiekvienu atveju, tvarkydami langų rankenas, galime pasiūlyti konkrečiam atvejui tinkamiausią sprendimą.

Kiek kainuoja pasikeisti langų rėmus?

Langų rėmų kaina kiekvienu atveju yra individuali, priklausanti nuo jų medžiagiškumo, tipo, dydžio ir įvairių kitų parametrų. Derinant energiją taupantį rėmą su tinkamu stiklo tipu, galima optimizuoti šilumos suvartojimo kaštus. Langų rėmai būna skirtingų tipų ir kiekvienas lango rėmo tipas turi savus privalumus bei trūkumus ir skirtingą kainą. Pavyzdžiui, aliuminio arba metaliniai rėmai yra labai tvirti, lengvi ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Siekiant sumažinti šilumos srautą, šio tipo rėmuose dažnai yra įrengiamos šilumos pertvaros – tarp vidaus ir išorės rėmo bei varčios dedama izoliacinė plastikinė juostelė. Kompoziciniai langų rėmai susideda iš atitinkamų medienos produktų (drožlių, skiedrų, klijuotos medienos ir kt.) ir išsiskiria stabilumu. Tokio tipo rėmai turi itin geras struktūrines ir šilumines savybes, yra atsparūs drėgmei ir irimui. O mediniai rėmai pasižymi gana geromis izoliacinėmis savybėmis, tačiau medis yra linkęs plėstis ir trauktis, reaguodamas į oro sąlygas. Šiems rėmams reikalinga nuolatinė priežiūra. Pigiausias pasirinkimas – aliuminiai langų rėmai.

Kas kiek laiko reikia remontuoti langus?

Langų profilaktiką reikėtų atlikti kas metus arba atsiradus tokiam poreikiui. Pasak specialistų, tam, kad būtų galima kuo ilgiau eksploatuoti langus, svarbu kas metus ar netgi dažniau atlikti profilaktinį plastikinių langų sureguliavimą – tai natūralus procesas. Plastikiniai langai gali išsireguliuoti dėl kelių priežasčių, t. y. dėl sezoniškumo ir temperatūrų kaitos arba dėl mechaninio poveikio langui. Pavyzdžiui, nuo ilgalaikių saulės spindulių arba šalčio, metalinės ir plastikinės langų konstrukcijos deformuojasi (traukiasi arba plečiasi). Taip pat jos deformuotis gali ir tuomet, kai tarp varčios ir staktos yra dedami daiktai, papildomi svoriai. Specialistai rekomenduoja nesukioti praviro arba atversto lango rankenos ir stengtis nepalikti atviro lango pučiant stipresniam vėjui.

Normalu, kad ilgainiui lango stakta ir varčia išsikreipia, deformuojasi. Tai tiesiogiai priklauso nuo lango dydžio (kuo langai didesni ir sunkesni, tuo labiau išsikreipia), lango apdailos (kuo tamsesnė lango apdaila, tuo stipriau tiesioginiai saulės spinduliai gali paveikti lango konstrukciją). Tokios deformacijos gali būti labai nežymios, tačiau neigiamai paveikti lango varstymą ir sandarumą, todėl tokius langus dažniau prireikia tvarkyti.

Galvojate atsinaujinti plastikinius langus?

Būdai, kaip išvengti langų remonto

Langų remontas negali būti visiškai išvengiamas, nes kaip ir kiti gaminiai, laikui bėgant jie nusidėvi, ypač intensyviai naudojant, dažnai varstant. Tačiau yra būdų, galinčių šį procesą sulėtinti.
Kad langai kuo geriau funkcionuotų
ir būtų galima juos kuo ilgiau eksploatuoti be remonto, reikėtų tinkamai juos prižiūrėti. Pirmiausia – bent kartą per metus langus reikėtų sutepti.
Langų priežiūros darbus ar profilaktinę jų apžiūrą gali atlikti ir mūsų įmonėje dirbantys meistrai. Jie patars, kokių priemonių reikia imtis, kad apsaugotumėte savo langus ir kuo ilgiau išvengtumėte remonto. Taip pat nurodys labiausiai tikėtinas priežastis, galinčias paveikti langų funkcionavimą būtent Jūsų namuose.
Dažniausiai langų gedimai nebūna labai sudėtingi, juos sukelia nuolatinė temperatūros kaita, drėgmė. Dėl šių veiksnių langai ima strigti, deformuojasi, pradeda sunkiai varstytis, juos varstant ar sukant rankeną girdimas traškesys, laikui bėgant langai gali prarasti sandarumą, tokiu atveju į patalpų vidų pradės skverbtis ne tik šaltis, tačiau ir drėgmė.

Dažniausiai atliekami langų remonto darbai

Atsiradus minėtiems gedimams (langams pradėjus sunkiai varstytis, strigti) dažniausiai reikia juos reguliuoti. Tiksliau reguliuoti langų varčias. Žinoma, kartais neišvengiamai reikia vienas ar kitas detales ir pakeisti.
Praradus sandarumą, dažniausiai reikia keisti konstrukcijų tarpines. Taip pat gali reikėti tam tikrus mechanizmus perrinkt arba pakeiti naujais. O kartais gali pakakti visai smulkių darbų, pavyzdžiui, tiesiog hermetizuoti siūles, išvalyti drenavimo sistemą. Keisti gali prireikti ir išorinius langų priedus – vidaus ar lauko palanges.
Atsiradus kiek sudėtingesniam gedimui, gali prireikti ir permontuoti langus, pakeisti stiklo paketus. Tačiau tinkamai juos naudojant ir profilaktiškai atliekant langų priežiūros darbus, tokių gedimų turėtų pavykti išvengti. Tik reikėtų nepamiršti, kad kai kuriuos darbus (pavyzdžiui, varčios reguliavimą) gali reikti atlikti net ir ką tik sumontavus langus, nepriklausomai nuo eksploatavimo trukmės.

Susiję straipsniai

Kodėl langai tampa nesandarūs?

Pirmiausia, dažnai kyla klausimas, kaip žinoti, kad langas tapo nesandarus. Specialistai paprastai paaiškina, kad nesandarų langą galima atpažinti iš jo nefunkcionalumo, t. y. pro jį pradeda skverbtis šaltas oras, į patalpą lengvai patenka triukšmas ir pašaliniai garsai iš lauko. Tai pastebėjus, reikėtų atlikti termoviziją, kuri aiškiai atskleidžia problemines pastato šilumos izoliacijos vietas, padeda tiksliai nustatyti tikrąją šalčio patekimo į vidų priežastį. … Skaityti daugiau

Kai langus tampa sunku atidaryti ar praverti, reikia kreiptis į specialistus

Tokios problemos priežasčių gali būti daug, tačiau dažniausia – išsireguliavimas, kurį sutvarkyti galima profesionaliai sureguliuojant langus. Tačiau nereikėtų atmesti ir kitų langų gedimų ar defektų, dėl kurių sunku praverti langus. Langų remonto gali prireikti įvykus kokiam nors nenumatytam atvejui … Skaityti daugiau

Į akis krentantys akivaizdžiai pageltę langai – išsprendžiama problema

Pasirinkus prastos kokybės langus, jų profilius ar kitas konstrukcines dalis, ilgainiui jie linkę prarasti savo spalvą, todėl atsiranda poreikis keisti langus. Esame pastebėję, kad per ilgus metu išvengti pasikeitusios langų estetinės išvaizdos, gedimų ir remonto poreikio – neįmanoma, nes kaip ir bet kuris daiktas, langai ilgainiui nusidėvi. Tačiau yra būdų, galinčių šį procesą sulėtinti. Kad langai kuo geriau … Skaityti daugiau

Kondensatas ant langų – ką daryti?

Langų rasojimas ar kondensatas ant langų – gana dažna problema, kurią būtina spręsti, kad situacija netaptų dar sudėtingesnė. Langai gali rasoti dėl daugybės priežasčių: dėl didelės drėgmės patalpoje, dėl ventiliacijos arba vėdinimo sistemų netinkamo funkcionavimo, dėl nepakankamos temperatūros patalpose. Kai patalpoje yra padidėjęs drėgmės kiekis, atvėsus orams drėgmė pereina ant šalčiausių vietų, t. y. stiklo paketų arba langų kraštų. … Skaityti daugiau

Klientų atsiliepimai

Kiekvienas kliento atsiliepimas mums – tai motyvacija tobulėti, priežastis pasidžiaugti gautu įvertinimu ar paskata teikti paslaugas dar kokybiškiau. Įvertinkite mūsų suteiktas paslaugas ir suteikite galimybę apie tai žinoti kitiems.

Labai dėkoju uz greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą.Rekomenduosiu visiems.Esu tikra jog pasirinkę Jolistą liksit patenkinti. (2018.10.03) ...

Stase

Nuostabi imone, nuostabus meistrai. Dirbu iki 18val, Vilniuje meistra išsikviesti be šansu, tokiu laiku. Čia žmones atvažiavo vakare, atliko darbus ...

Kalvariju g.

Ačiū įmonei UAB Jolista ir meistrui už operatyvumą ir malonų bendravimą. ...

Evaldas

Ačiū už operatyvumą, malonų bendravimą.Balkono durų remontas atliktas Varėnoje-iš vakaro pateikiau užsakymą, o kitą dieną, po pietų jau buvo pataisyta.Rekomenduoju ...

Nijolė

Nuo skambučio šiai įmonei praėjo tik kelios valandos, o balkono durys jau sutaisytos. Ačiū, viskas greitai, kaina adekvati, o meistras ...

Akvilė

Pirma karta kreipiausi į šį įmonę dėl lauko šarvo duru problemos ir buvau maloniai nustebinta dėl operatyvumo meistras paskambino ir ...

Marija

Keitėme lango paketą. Viskas labai operatyviai, greitai ir kokybiškai. Darbas buvo atliktas tikrai greitai. Dar priedo ir balkono duris pareguliavo. ...

Viktorija

Naudojausi šios įmonės paslaugomos ir likau labai patenkinta. Problema buvo išspręsta labai greitai. ...

Birutė

Labai gera įmonė ir darbuotojai. Geras kokybiškas darbas, malonus bendravimas. Viso buto langus ir balkono stiklinimą padarė greičiau negu žadėjo. ...

Audrone

Puiki socialiai atsakinga įmonė! “Gelbėkit vaikus” vaikų dienos centre Vilniuje sugedo balkono spyna. Iš vakaro susisiekus su UAB “Jolista” kitos ...

Organizacija “Gelbėkit vaikus”