Į akis krentantys akivaizdžiai pageltę langai – išsprendžiama problema

Pasirinkus prastos kokybės langus, jų profilius ar kitas konstrukcines dalis, ilgainiui jie linkę prarasti savo spalvą, todėl atsiranda poreikis keisti langus. Esame pastebėję, kad per ilgus metu išvengti pasikeitusios langų estetinės išvaizdos, gedimų ir remonto poreikio – neįmanoma, nes kaip ir bet kuris daiktas, langai ilgainiui nusidėvi. Tačiau yra būdų, galinčių šį procesą sulėtinti. Kad langai kuo geriau funkcionuotų ir būtų galima juos kuo ilgiau eksploatuoti be remonto ar keitimo, reikėtų tinkamai juos prižiūrėti. Pirmiausia – bent kartą per metus langus reikėtų sutepti. Nors yra technologijų, padedančių apsaugoti langų mechanizmus net ir pamiršus juos laiku sutepti, tačiau profilaktinė priežiūra yra kur kas patikimesnis sprendimas, tikintis maksimaliai prailginti langų naudojimo trukmę, išvengti jų neigiamų estetinių pokyčių ir sumažinti gedimo riziką. Langų priežiūros darbus ar profilaktinę jų apžiūrą gali atlikti ir mūsų įmonėje dirbantys meistrai, kurie patars, kokių priemonių reikia imtis, kad apsaugotumėte savo langus ir kuo ilgiau išvengtumėte remonto ar langų keitimo procedūros. Taip pat nurodys labiausiai tikėtinas priežastis, galinčias paveikti langų funkcionavimą.

Be to, pasirinkę mūsų įmonės paslaugas – neprašausite pro šalį, nes mūsų siūlomi plastikiniai langai – iš pasaulyje pripažintų gamintojų. Tai reiškia, kad langai išsiskiria itin aukštos kokybės medžiagomis, konstrukcinėmis ypatybėmis ir vertingomis savybėmis. Pagrindiniai gamintojai, kurių produkciją naudojame – „Aluplast“, „Rehau“, „Veka“, „Gealan“ – plačiai žinomi langų gamybos lyderiai.

Kiekvienu atveju stengiamės parinkti geriausią variantą, t. y. langus su reikalingu profilio pločiu, kamerų skaičiumi, šilumos perdavimo koeficientu, oro bei garso izoliaciniu rodikliu ir tinkama sandarumo klase. Dedame visas pastangas, kad mūsų sumontuoti langai kuo ilgiau išliktų kokybiški ir ilgaamžiškai tarnautų.

Panašūs...