Produkcija

GEALAN

S 8000 IQ

S 8000 IQ modelio profilių sistemos yra 6 kamerų. Pagrindinis šių konstrukcijų privalumas – itin gera garso ir šilumos izoliacija. Stebinančius rezultatus pavyksta pasiekti dėl efektyvaus, 74 milimetrų šio modelio profilio pločio. S 8000 IQ profilis yra su viena, didele centrine kamera, kuri puikiai pritaikyta didelės apimties armatūrą montuoti. Profilio gamybos proceso metu naudojama mažiau medžiagų, nei įprasta, nes šio modelio profilio geometrija puikiai optimizuota.

Taip pat labai tvirtai ir patogiai montuojamas šio modelio profilio rėmas bei varčia, mat konstrukcija yra su universalia plienine armatūra. Integruota moderni vėdinimo sistema GECCO, garantuoja kokybišką ir efektyvią patalpų ventiliaciją. Oro cirkuliacija aktyvinama, juntama spartesnė jo kaita, todėl patalpose dirbti ar būti tampa kur kas komfortiškiau.

Galima rinktis S 8000 IQ modelio profilių apipavidalinimą. Gaminiai gali būti arba spalvoti, arba standartiniai, baltos spalvos. Taip pat yra galimybė rinktis profilius su medžio imitaciją.

S 8000 IQ plus

Modelio S 8000 IQ plus profilių sistema yra dar vienas inovatyvus sprendimas Jūsų namams ar komercinės paskirties patalpoms. Šios sistemos profilis yra 6 kamerų, jas montuojant gali būti pasiekti itin aukšti šilumos izoliavimo rezultatai, žymiai padidinta šiluminė varža. Taip pat šie profiliai suteikia galimybę mažinti CO2 emisiją ir prisidėti prie gamtos tausojimo.

S 8000 IQ plus sistemos montuojamos 83 mm gylyje, o tai suteikia galimybę garantuoti dar didesnį konstrukcijos stabilumą. Be to, užtikrina ir stipresnį suvirintų kampų kietumą. Galingas plieninis stiprintuvas (prie kurio tvirtinama ir furnitura) garantuoja sistemos S 8000 IQ plus tvirtumą, patikimumą ir aukštesnį apsaugos lygį.

Išskirtinės gaminio savybės:

Rėmas yra masyvus, pagamintas iš labai kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina jo tvirtumą.

S 8000 IQ plus profiliai pasižymi itin aukštu  mechaninio atsparumo lygiu.

Efektyvi apsauga – šilumos ir garso izoliaciją garantuojančios net 6 kameros.

Aukštas apsaugos nuo įsilaužimo lygis.

Dizaino ypatybės – modelis elegantiškas. Briaunos apvalintos, matoma profilio dalis labai siaura.

Modelis Profilio plotis Kamerų skaičius Šilumos perdavimo koeficientas Furnitūra Stiklopaketo storis
S 8000 IQ 74 mm 6 1,3W/m2-K Siegenia
S8000 IQ Plus 83 mm 6 1,3W/m2-K Siegenia iki 52 mm