Plastikiniai langai – komforto rodiklis

Mūsų montuojama aliuminio stumdoma sistema puikiai funkcionuoja kaip apsauga nuo vėjo, lietaus ar kitų nepageidaujamų gamtos reiškinių, o PVC rėmus visuomet rekomenduojame tada, kai reikalinga šilumą sulaikanti sistema. Esame įsitikinę, kad tinkamas sprendimas ir pasirinkimas tik dar labiau užtikrina plastikinių langų keliamą komfortiškumą.

Dirbdami naudojame tik plastikinių langų gaminimo rinkoje pripažintų gamintojų – Rehau, Veka, Kommerlinglangus ar jų dalis. Visi gamintojai plastikinius langus gamina iš aukščiausios klasės standartus atitinkančių medžiagų.

Rehau plastikiniai langai yra energiškai efektyvūs, atsparūs įsilaužimams ir pasižymintys itin geromis garso izoliacinėmis savybėmis. Rehau stabilumą derina su aukštųjų technologijų medžiaga, turinčia optimizuotą profilio konstrukciją ir integruotą armatūros sistemą. Tokiu būdu pasiekiama aukščiausia Uf vertė ir energijos sąnaudos sumažinamos iki 80 proc.

Veka plastikiniai langai yra aukščiausios energinės naudingumo klasės (A++), itin kokybiški ir turintys daugybę įvairių atspalvių bei šiuo metu madingų metalo spalvų. Veka plastikiniai langai padeda užtikrinti puikią garso izoliaciją, surasti estetinės interjero ir eksterjero darnos sprendinius.

Kommerling plastikiniai langai išsiskiria itin dideliu lango šilumos laidumo koeficientu, septynių kamerų unikalia sistema, iki 88 mm siekiančiu profilio storiu,  aukštos klasės sandarinimo sistema. Be to, Kommerling plastikinių langų tarpinės yra gaminamos iš specialios TPS medžiagos, pasižyminčios labai dideliu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiui bei UV spinduliams. Jos įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu.

Tad atsakinga langų ir jų konstrukcijų gamyba, kruopštus langų įrengimas ir montavimas, tinkamas naudojimas ir reguliari (geriausia – kasmetinė) priežiūra – tai svarbiausi langų komfortiškumą užtikrinantys veiksniai.

Panašūs...