Kokie Langų Gamintojai Yra Geriausi?

Šiandien langų gamintojų rinkoje yra tikrai nemažai, todėl prieš renkantis reikėtų susipažinti bent jau su populiariausiais ir geriausiai vertinamais plastikinių langų gamintojais. Besąlygiškai nuspręsti, kuris gamintojas geriausias, negalima, nes plastikiniai langai skiriasi savo konstrukcijomis, kurių pagrindinės dalys yra PVC profilis, armuotė, tarpinės. Pagrindinės profilio eksploatavimo savybės yra  termoizoliacija, garso izoliacija ir hidroizoliacija. Jei norite gauti tikslų atsakymą į šį klausimą, būtina apibrėžti, kokios langų funkcijos jums svarbiausios – optimalaus mikroklimato išsaugojimas visais metų laikais, apsauga nuo išorinio triukšmo, aukštas hidroizoliacijos lygis ar kitos.

Populiariausi Plastikinių Langų Gamintojai:

1. “Veka”

Vieni iš populiariausių profilių, užsitarnavusių pripažinimą nuosavų namų ir butų balkonų stiklinimo srityje. Dauguma “Veka” serijos langų pasižymi optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Taip pat verta paminėti kitas savybes: gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės saugios medžiagos, o profiliai pasižymi elegantiškais kontūrais.

2. “Gealan”

Jei pasirinksite šio gamintojo langus, galite būti tikri, kad gausite patvarius langus su aukšta šilumos ir garso izoliacija, be to “Gealan” yra tvirti langai, su ilgaamžiškumo garantija. Ši langų sistema yra mažiausių kainų profilių priešakyje, o dabartiniame reitinge tai yra pigiausias iš patikrintų profilių. „Gealan“ langai skirti tiems, kurie stato energiją taupančius namus, nes jie gaminami naudojant pasaulinio lygio energiją taupančią sistemą.

3. “Rehau”

“Rehau” langų privalumus geriausia aptarti kalbant apie populiariausią seriją – “Rehau Basic-Design” modelį, kuriam būdingos šios savybės: trijų kamerų profilio storis – 60 mm, standartiniai garso izoliacijos ir termoizoliacijos rodikliai, langams nereikalinga speciali priežiūra, nes jie yra labai praktiški, o pagrindinis privalumas – pakankamai žemos šio profilio langų kainos.

4. “KBE”

“KBE” – klasikinis plastikinių langų prekės ženklas, kurio gaminami langai teigiamai įvertinti dėl šių savybių: gamyboje taikoma „greenline“ technologija, kurioje nenaudojami sunkieji metalai, “KBE” langai atsparūs temperatūrai iki 60 laipsnių, be to, galimi įvairūs langų dizaino variantai.

5. “Kommerling”

“Kommerling” plastikiniai langai išsiskiria itin dideliu lango šilumos laidumo koeficientu, septynių kamerų unikalia sistema, iki 88 mm siekiančiu profilio storiu ir aukštos klasės sandarinimo sistema. Be to, “Kommerling” plastikinių langų tarpinės yra gaminamos iš specialios TPS medžiagos. Ji pasižymi labai dideliu patvarumu ir atsparumu aplinkos poveikiui bei ultravioletiniams spinduliams. Tarpinės įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu.

Panašūs...